JSME FREERIDEGUIDES...

...a to co děláme, děláme už hezkou řádku let. Jako vždy to začalo to pomalu a nevinně, ale brzy jsme kouzlu freeridu propadli nadobro.

Každý z nás dělá i něco jiného, přeci jen ne všude se dá lyžovat 365 dní v roce. Spojuje nás ale vášeň k horám, sněhu, lyžím, objevování a cestování, proto se naše kempy odehrávají v jiných destinacích, než by se dalo očekávat. Každý kemp je trochu jiný, ale ať už je to bezedná prašanová nálož, nekonečné bílé pláně nebo sjezdy k oceánu...na naše akce vyrážíme vždy na východ.

Začalo to Gruzií, kterou jsme objevili jako jedni z prvních freeriderů z ČR a kde se našich kempů odehrál nespočet, a která pro nás bude navždy jedničkou. S rostoucím počtem návštěvníků jsme se ale začali poohlížet po něčem novém a volba padla na Írán. Někomu možná vstávají vlasy hrůzou, ale jinde takové pláně nenajdete a s námi se není čeho bát. To by jsme nebyli my, aby jsme nejeli ještě dál a kam jinam než na východ jak to jde. Kamčatka, divoká příroda, sopky a sjezdy k oceánu.

V každé destinaci, kam se s námi můžete vydat máme po předešlých návštěvách i spoustu kamarádů z řad místních, na které se můžeme s čímkoliv obrátit nebo se poradit.

Každý rok pro vás objevujeme nové destinace, takže se s námi nebudete nikdy nudit a budete mít s čeho vybírat.

The world is Freeride!